Central Cafe Bar

Central
Stred 166
02705 Zázrivá

e-mail: tatianaprilepkova@zoznam.sk
web: www.centralcafebar.sk
tel.: +421 910 999 265

 

 

 

 

 

 

 

 

Predstavujeme Vám Central Cafe Bar, pekne po poriadku..:-)

Sme tri sestry Žaneta, Tatiana a Veronika, pochádzame z obce Zázrivá. Naše životy sa dospievaním ubrali rôznymi cestami. Každá z nás prežila niekoľko rokov mimo svojho rodiska, ale vždy, keď sme mali možnosť stráviť spoločný víkend u rodičov v Zázrivej, sme sa na tieto chvíle tešili. Všetko, čo Ste si doteraz prečítali, je asi pre každého z Vás prirodzené a samozrejmé.
Prečo Vám to tu píšeme je, aby sme zodpovedali na otázku PREČO sme si otvorili tento podnik? Vždy keď sme trávili čas v našej rodnej dedine, chýbalo nám miesto s dobrou kávou, chutnými nápojmi a príjemnou atmosférou pre posedenie si s blízkymi ľuďmi. Toto je našim cieľom, poskytnúť domácim obyvateľom a tiež návštevníkom Zázrivej, príjemne strávené chvíle pri kávičke.
A tak sme od zrodu myšlienky, prešli obdobiami plánovania, stretávania sa s ľuďmi, ktorí nám poradili, pomohli, obdobím vybavovania, búrania, realizácie stavby, až po deň, kedy sme otvorili podnik Central Cafe Bar, 25.08.2015 (tak to vyšlo..).
Myslíme si, že práve tu je priestor, aby sme vyslovili ĎAKUJEME všetkým ľuďom, ktorí nám pomohli a pomáhajú pri napĺňaní našich cieľov.

Bar