Zázrivské halušky 2019

Obec Zázrivá  v spolupráci z dobrovoľníkmi pripravujú aj tento rok súťaž vo varení a jedení halušiek – Zázrivské halušky, ktoré budú dňa 22.6.2019, na ktoré Vás všetkých srdečne pozývame.

Týmto chceme povzbudiť a hlavne poprosiť návštevníkov, našich spoluobčanov ale i členov rôznych spolkov a organizácii pôsobiacich v obci /napr. poľovníci, futbalisti, požiarnici, učitelia a iní) aby si vytvorili súťažné družstvá a prihlásili sa do súťaže varenia bryndzových halušiek.

Súťažné tými sa môžu nahlásiť telefonicky: 0907 476 063, alebo priamo o12.00 hod. na podujatí, kedy začína prezentácia súťažiacich a o 13.15 hod. prvé súťažné kolo.

Aj tento rok máme pre Vás pripravený pestrý program, v ktorom sa predstavi DFS Zázrivček, ĽH Zázrivá, Fsk Sliačanka,Zubrohlavské struny,skupina Boney M Again /revival, súťaž bude moderovať zabávač Jožko Bryndza.Počas podujatia sa bude predávať tombola, ktorej vylosovanie  a zároveň aj vyhlásenie víťazov súťaže bude o 18.00 hod. Podujatie ukončíme zapálením jánskeho ohňa o 21.30 hod. a zábavou do rána, kde nám do tanca bude hrať skupina Rebeka. Poprajme si všetci hlavne pekné počasie a všetkým dobrú náladu.