20 turisticky najnavštevovanejších obcí na Slovensku za rok 2014

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku

20 turisticky najnavštevovanejších obcí na Slovensku za rok 2014 – zdroj http://www.ubytovanienaslovensku.eu

Na území Slovenskej republiky sa nachádza vyše 2000 obcí, pričom každá z nich je niečím jedinečná a špecifická. Ktoré z nich však dokážu pritiahnuť najviac turistov a v čom ich atraktivita a úspech spočíva? Začítajte sa do nášho zoznamu dvadsiatky turisticky najnavštevovanejších obcí Slovenska za minulý rok.

20 turisticky najnavštevovanejších obcí na Slovensku

Ďakujeme za pekné 13. miesto v hodnotení návštevníkov.

Z článku vyberáme:
Zázrivá
Túto svojráznu oravskú obec treba hľadať v okrese Dolného Kubína. Preslávila sa hlavne svojou originálnou architektúrou, ľudovými zvykmi, ako aj vynikajúcimi korbáčikmi. V okolí taktiež nájdeme viaceré lyžiarske strediská, priamo v obci sa nachádza Ski centrum Kozinec. Zo Zázrivej sa môžete vybrať na rôzne zaujímavé túry do okolitej prírody, hlavne do blízkej Malej Fatry. Obec je aj miestom konania mnohých rôznorodých podujatí, tým najväčším sú Zázrivské dni, organizované koncom júla, v ich rámci si okrem bohatého kultúrneho programu môžete skúsiť aj Vaše schopnosti vo výrobe korbáčikov.

Zároveň gratulujeme p. Antolovi za úctihodné 23. miesto v rebríčku TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku zo svojou chalupou Tereza.

Chalupa Tereza je nová drevenica na polosamote, pri lese, 2 km od obce Zázrivá. Nachádza sa na južnom slnečnom svahu s krásnou panorámou Rozsutca. Trasa prístupovej cesty je totožná z červenou turistickou trasou na Kubínsku hoľu.

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku