Buď to práve ty, kto urobí Zázrivú krajším miestom na život

Máš chuť zažiť niečo nové, byť užitočný a zároveň robiť veci, ktoré budú mať zmysel? Pridaj sa k nám do Zázrivského aktívneho spolku a spoločne budeme robiť skvelé veci pre druhých, pri ktorých sa aj sami zabavíme. Tentokrát hľadáme mladých ľudí od 13 do 30 rokov, ktorí by už toto leto začali na sebe pracovať, aby sme v budúcnosti spoločne mohli organizovať akcie, ktoré budú prospešné pre Zázrivú a jej občanov.
 
Čo by pre teba znamenalo zapojenie sa do Zázrivského aktívneho spolku? Už toto leto by si absolvoval dve školenia, kde sa dozvieš všetko o tom, aké možnosti zábavy a realizácie v obci vôbec existujú, stretneš mnohých inšpiratívnych a rovnako mladých a aktívnych ľudí a získaš skúsenosti, ktoré sa ti hodia na celý život. Prvé školenie by sa uskutočnilo 23. až 25.7. pozvanka 23.-25.7.2021, druhé o mesiac 27. až 29.8. pozvanka 27.-29.8.2021 Viac informácii nájdete na plagátikoch v prílohe príspevku.
 
Ak ťa naša ponuka zaujme, ozvi sa nám na email samuel.prilepok@gmail.com alebo zavolaj na číslo +421 910 522 471. Už teraz sa z tvojho záujmu tešíme. Neváhaj a ozvi sa.