JUBILEJNÝ 25. ROČNÍK BESKYD RALLYE

Tohtoročná edícia nášho podujatia je výnimočná nielen okrúhlym výročím založenia ,ale aj svojim rozsahom.
Stretnutie je päťdňové s celkovou dĺžkou trasy cca 500 km. Prvý raz v jeho histórii budú účastníci bývať v dvoch etapových mestách na oboch stranách hranice , ktorými sú na Slovensku Žilina a na Morave Frýdlant nad Ostravicí .
Na štartovú listinu jubilejného 25. ročníka bolo vybratých 115 posádok historických vozidiel nielen zo Slovenska , Čiech a Moravy. Privítame aj účastníkov z Nemecka , Rakúska, Poľska, Francúzska a Veľkej Británie.
Prvý deň – streda 27.7.
BESKYD RALLYE 2022 otvoríme prehliadkou zúčastnených vozidiel na Námestí Andreja Hlinku v Žiline a večernou jazdou pod svetlami historickým centrom mesta .

Druhý deň – štvrtok 28.7. ORAVSKO – KYSUCKÁ ETAPA
Navštívime krásne zákutia ktorými sme s našim podujatím zatiaľ neprechádzali ,aby nás doviedli do skanzenu vo Vychylovke kde bude bohatý program.

Tretí deň – piatok 29.7. SLOVENSKO – MORAVSKÁ ETAPA
Transportná etapa ,pri ktorej objavíme akou nepoznanou trasou sa dá dopraviť do tradičných miest našich zastávok ,ktorými sú Karolinka a Frýdlant nad Ostravicí.

Štvrtý deň – sobota 30.7. FRÝDECKO MÍSTECKO – TURZOVSKÁ
Po troch dňoch našej spanilej jazdy sa konečne dopravíme do sídelného mesta nášho klubu. V Turzovke prebehne tradičná divácka súťaž elegancie.

Piaty deň – nedeľa 31.7.
Rozlúčka s účastníkmi a cesta domov . Dúfame ,že s príjemnými zážitkami.

Podrobný program nájdete v časovom harmonograme.

Václav Dostálek