Zázrivské fašiangy 2013

Obecný úrad Zázrivá Vás všetkých srdečne pozýva na Zázrivské fašiangy, ktoré budú v sobotu 9.2.2013. Fašiangový sprievod po dedine začne o 11°° hod. v osade Ráztoky od Fedorov a bude pokračovať po obchod v Doline a odtiaľ sa pôjde hore až do Púčekov a naspäť dolu až po kultúrny dom. Ďalej bude sprievod pokračovať z rázcestia Havrania až do centra.

Hlavný program začne 17°° hod. privítaním fašiangových masiek a  FsK Kýčera,  nás hneď na úvod naladí na veselú fašiangovú nôtu. V dobrej zábave budeme pokračovať ďalej a to vystúpením našich domácich heligonkárov. Dúfame, že k dobrej nálade prispeje aj náš hosť, FS Porubanka, ktorý nám ukáže ich zvyky a tradície.  Do tanca nám bude hrať DJ a fašiangový program vyvrcholí pochovávaním basy v podaní nášho folklórneho súboru Kýčera, ktoré bude o 22°° hod. Potom bude fašiangová zábava pokračovať až do rána.

Všetci ste srdečne pozvaní.

Obecný úrad Zázrivá Vás všetkých srdečne pozýva na Zázrivské fašiangy, ktoré budú v sobotu 9.2.2013. Fašiangový sprievod po dedine začne o 11°° hod. v osade Ráztoky od Fedorov a bude pokračovať po obchod v Doline a odtiaľ sa pôjde hore až do Púčekov a naspäť dolu až po kultúrny dom. Ďalej bude sprievod pokračovať z rázcestia Havrania až do centra.  Hlavný program začne 17°° hod. privítaním fašiangových masiek a  FsK Kýčera,  nás hneď na úvod naladí na veselú fašiangovú nôtu. V dobrej zábave budeme pokračovať ďalej a to vystúpením našich domácich heligonkárov. Dúfame, že k dobrej nálade prispeje aj náš hosť, FS Porubanka, ktorý nám ukáže ich zvyky a tradície.  Do tanca nám bude hrať DJ a fašiangový program vyvrcholí pochovávaním basy v podaní nášho folklórneho súboru Kýčera, ktoré bude o 22°° hod. Potom bude fašiangová zábava pokračovať až do rána.  Všetci ste srdečne pozvaní.