Zázrivské fašiangy 2014

Obecný úrad Zázrivá Vás všetkých srdečne pozýva na Zázrivské fašiangy, ktoré budú v sobotu 1.3.2014. Fašiangový sprievod po dedine začne o 11°° hod. a pôjde z Ráztok od Volekov, potom sa bude pokračovať z Doliny od Púčekov dolu do kultúrneho domu a popoludní sa pôjde z Havranej od Gaššov.. Akcia je spojená so 8.ročníkom prechodu na lyžiach po zázrivských kopaniciach a tradičnou domácou zabíjačkou.

Trasa 8. ročník prechodu na lyžiach po zázrivských kopaniciach, má 15 km. Zvlášť sú vítaní účastníci v dobových krojoch a na klasických drevených lyžiach, pre ktorých je účasť bezplatná. Registrácia bude prebiehať v čase od 8.00 do 9.00 pred kultúrnym domom v Zázrivej, kde bude aj štart o 9.15 hod.  Štartovné pre dospelých 2€, mládež do 18 rokov 1€. Účastníci v krojoch a dobovom oblečení na drevených lyžiach neplatia. V cene je kapustnica a čaj, resp. pivo.
Trasa 8. ročník prechodu na lyžiach po zázrivských kopaniciach

 

Hlavný program začne 17°° hod. privítaním fašiangových masiek. DFS Zázrivček, nás hneď na úvod naladí na veselú fašiangovú nôtu. V dobrej zábave budeme pokračovať ďalej a to vystúpením našich domácich heligonkárov, Fs Charita z Hornej lehoty a Fs Považan z Považskej Bystrice.  Do tanca nám bude hrať kapela SONG a fašiangový program vyvrcholí pochovávaním basy v podaní nášho folklórnej skupiny Kýčera, ktoré bude o 22°° hod. Potom bude fašiangová zábava pokračovať až do rána.

Všetci ste srdečne pozvaní.

Zázrivské fašiangy 2014

Pracovné stretnutie subjektov CR a podnikateľov

Pracovné stretnutie subjektov CR a podnikateľov

Pracovné stretnutie subjektov CR a podnikateľov