Zhrnutie turnaja: MASTER 3 TN-ZA Zázrivá 2024

10.02.2024 sa uskutočnil MASTER 3 TN-ZA regiónu v Zázrivej v Kultúrnom dome a v krásne pripravenom prostredí 😜. Zúčastnil sa ho aj najvyšší šéf, ktorý má na starosti a riadi Steelové šípky na Slovensku p. František Šulc ako aj člen Športovo-technickej komisie pre steely pre TN-ZA región p. Martin Horečný.
Celý turnaj otvoril, odovzdal ocenenia najlepším a nakoniec ho ukončil poďakovaním všetkým zúčastneným za účasť a návštevu našej obce, ako už u nás býva tradične starosta obce Zázrivá p. Matúš Mních.
 
V Hlavnom turnaji sa zúčastnilo krásnych 119 hráčov z rôznych kútov Slovenska a prišlo aj 12 hráčov z Poľska (DT Nowy Targ, DT Orawa Jablonka), z ktorými máme veľmi dobrú spoluprácu a často chodíme na turnaje k nim do Poľska.
Tento turnaj sa hral v 16 skupinách po 7-8 hráčov, z ktorých do KO pavúka postupovali prvý 4 hráči zo skupiny.
V juniorskom turnaji U18 hralo 16 hráčov v 4 skupinách po 4 hráčov a postup do KO pavúka si zabezpečili prvý 2 hráči zo skupiny.
V juniorskom turnaji U13 hralo 11 hráčov v 2 skupinách po 5-6 hráčov a postupovali do KO pavúka prvý 4 hráči zo skupiny.
V turnaji žien nastúpilo 15 hráčok, ktoré hrali v 4 skupinách po 3-4 hráčky a do KO pavúka išli prvé 2 hráčky zo skupiny.
Turnaj Lucky Loser si zahralo 33 hráčov v KO pavúku.
Celý priebeh turnaja sa hral v aplikácii DartConnect, ktorý sa opäť ukázal ako veľmi spoľahlivá aplikácia a nevznikli žiadne problémy a fungoval ako Švajčiarske hodinky 😁.
Celý priebeh a riadenie turnaja bol v réžii nášho veľmi dobrého kamaráta z Popradu p.Tomáša Strniska a jeho pomocníka p.Petra Olexu, ktorých sme si zavolali na pomoc lebo predsa to bol pre nás prvý turnaj väčšieho rangu a nechceli sme aby vznikli nejaké problémy. Tomášovi a Petrovi veľmi pekne ďakujeme za hladký priebeh turnaja.👏👏👏
Sme radi, že turnaj sa niesol v športovej atmosfére a nemuseli sme riešiť žiadny závažnejší problém za čo všetkým ďakujeme. 👏👏👏
 
Poďakovať by sme sa chceli aj sponzorom, bez ktorých pomoci by sa nám nepodarilo uskutočniť toto skvelé podujatie: 👏👏👏
Papšo váš IT partner
Autodielňa Igor Igi Otruba
Obec Zázrivá
Mesto Dolný Kubín
Takisto veľmi veľké ďakujeme patrí aj ľudom čo sa podieľali na príprave a organizácii tohto turnaja: Jano, Peto, Luboš, Tibor, Stanko, Martin, Mirko, Starý, Peter, Marek, Jozef, Tomáš, Karol a obsluha, bez ich pomoci by to nebolo možné zorganizovať 😜👏👏👏
 
 
VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH TURNAJOV v jednotlivých kategóriách:
HLAVNÝ TURNAJ 119 hráčov:
 1. miesto Martin Maťo Homola 🥈🏆💶
 
Turnaj U18 16 hráčov:
 1. miesto Damian Franc 🥇🏆
 2. miesto Lukas Pindiak 🥈🏆
 
Turnaj U13 11 hráčov:
 1. miesto Ľubomír Žuffa 🥇🏆
 2. miesto Matej Sidor 🥈🏆
 3. miesto Mateo Šulc 🥉🏆a Tobias Žatkuliak 🥉🏆
 
Turnaj Ženy 15 hráčok:
 1. miesto Katarína Nagyová 🥇🏆💶
 2. miesto Bibiána Bugyiová 🥉🏆💶
 3. miesto Natália Naty Rosa Remperová 🥉🏆💶 a Božena Tolnajová 🥉🏆💶
 
Turnaj Lucky Loser 33 hráčov:
 1. miesto Piotr Cięciel 🥇🏆
 2. miesto Vladimir Pnacek 🥈🏆
 
Ešte raz v mene nášho Šipkarskeho klubu Zázrivá všetkým pekne ďakujeme za účasť a už teraz sa na vás tešíme a zároveň vás pozývame 20.04.2024 na 2.r. ORAVSKÉHO POHÁRA, ktorý sa opäť uskutoční v týchto priestoroch KD.
Pridávam aj nejaké foto z turnaja a bude k dispozícii aj video o tejto krásnej akcii 🙂
 
Všetko podstatné si môžete pozrieť TU: